Postani Član!
Izleti za 2017 godinu
November  2017

Dani planinara Dalmacije – Svilaja, lipanj 2017.g.

DPD – Svilaja, 2. – 4. lipnja 2017

Planinarsko društvo Svilaja, Sinj ove je godine od 2. do 4. lipnja bilo domaćin Dana planinara Dalmacije. Središnje aktivnosti Dana planinara Dalmacije odvijale su se pored Planinarskog doma Orlove stine na Svilaji odakle su planinari iz svih krajeva Dalmacije, ali i iz ostalih dijelova Hrvatske te Bosne i Hercegovine kretali na ture po Svilaji… Na DPD-u je sudjelovalo i 10-ak članova našeg Društva, jedan dio je planinario, dok se drugi dio zabavljao – bilo sudjelujući na sportskim igrama, bilo plešući i družeći se uz logorsku vatru i glazbu … ovaj su put nagrade našem Društvu na sportskim igrama izmakle (jedna Gogina srida u alci u karioli i još dva puta u jedna nisu bili dovoljni za neku od nagrada, a ekipu na konopu pomelo da nisu ni trepnuli …), ali neki su se naši članovi ipak na kraju dokopali barem diplome i pohvala (Rođo pomogao prijateljima iz PK Split u povlačenju konopa i povukli oni konop do 3. mjesta) …. sve u svemu, jedno lipo planinarsko druženje, a samo mali i nepotpuni pogled na ovogodišnje Dane planinara Dalmacije donosimo vam kroz priloženu fotogaleriju (binarni kod je i ovaj put fotografijama izmiješao redosljed …)

FOTOGALERIJA