Izleti za 2019. g. – prva 3 mjeseca
February  2019

Izlet na Kupres – subota, 9. veljače 2019.g.

Izlet na Kupres – 9. veljače 2019.g.

Već prema ustaljenoj tradiciji početak veljače rezerviran je za jednodnevni izlet na neko od skijališta u susjednoj nam BiH. Tako i ove godine PD Sveti Jure, Solin poziva na izlet na Kupres. Na izlet se ide u subotu, 9. veljače, okupljanje je na parkiralištu kraj Gospinog otoka u Solinu, a polazak autobusa prema Kupresu je u 6.00 sati.

Informacije:

Izlet je zamišljen kao planinarsko – rekreacijski, odnosno, plan je planinariti na Veliki Malovan 1826m (za one u boljoj kondiciji), a moguć je i uspon uz skijašku stazu na Čajuši na vrh Tikvice (za one u nešto lošijoj kondiciji), moguće je i skijati, sanjkati ili jednostavno uživati u šetnji po snježnim padinama Kupresa.

Za skijaše: možete ponijeti svoju opremu ili je iznajmiti na samoj stazi

Za više informacija i rezervaciju mjesta u autobusu nazvati Ivicu Grubišića na mob. 095 821 6599. Prijave najkasnije do četvrtka 7. veljače (ili do popunjenog kapaciteta autobusa)

POSEBNA NAPOMENA: Na izletu će se moći obnoviti članstvo za tekuću godinu ili upisati u Društvo

VAŽNE NAPOMENE:

Obavezno sa sobom ponijeti važeće dokumente za prelazak granice

Prisutni na izletu sudjeluju na vlastitu odgovornost te su dužni pridržavati se uputa vodiča.