February  2020

MEDITATIVNA TURA svetište sv. Leopolda Bogdana Mandića, kanjon Cetine i uspon na Ostrvicu!

MEDITATIVNA TURA – 09.02.2020.g.

Bio je to poziv na meditativnu turu, lip dan, nedilja, skroz primamljivo.
Tribalo je iskoristit dan a zašto nebi malo uživali…
Skupilo se šaroliko društvo bilo je svih uzrasta, uzeo se autobus, osobni fotograf i krenulo put Omiša.
Dan za poželi, sunce, tišina, cvrkut ptica i šum Cetine a mi laganim korakom put pod noge do prve vidilice.
Stajalo se slikavalo, naravno ništa bez kojeg selfia. Kad smo napunili baterije i krenuli dalje mali uspon energiju nam je potrošio, pa je trebalo stati i okrjepiti se. Pogled na kanjon Cetine, mi siti, sunce grije, najradije bi ostali i meditirali u pravom smislu riječi al naše vodičke imale su nam još dosta toga za pokazati.
Usponom na Ostrvicu palo je zajedničko slikavanje jer kako nazad bez koje zajedničke slike. Vrjedilo se vratiti natrag do svetišta našem Leopoldu zahvali na lipo provedenom danu.
Ako niste bili snama, svašta lipoga ste propustili!

Tekst: Anita
Foto: svako po malo