Postani Član!
Izleti za 2018 godinu
June  2018

Umjesto na Troglav – Omiška Dinara – 4.3.2018.g.

Umjesto Troglava Omiška Dinara – 4. ožujka veljače 2018.g.

Imber

Plan je jedno, a mogućnosti su drugo … Prošlu smo nedjelju zbog lošeg vremena odgodili izlet na Omišku Dinaru, a ovu ćemo nedjelju iz istog razloga odgoditi izlet na Troglav. Vremenska prognoza zasad ne obećaje previše, ali moguće je kako ćemo ipak dobiti priliku za planinarsku nedjelju stoga za nedjelju, 4. ožujka zakazujemo novi pokušaj realizacije izleta na Omišku Dinaru.

PLAN JE SLJEDEĆI:

Okupljanje je na parkiralištu na dnu Gospina otoka (ispod Lidla) u 07:30h.
Na izlet se ide osobnim automobilima (višak automobila ostavit ćemo na parkiralištu – nedjelja je, besplatno je).

07:30h – okupljanje i polazak prema Omišu (kava)
09:00h – polazak na turu iz sela Čečuci
11:00h – dolazak na vrh Kula – pogled s vrha pruža se na mosorski vrh SV. Jure, Brač, priobalje, Biokovo, Mosor, Poljičku planinu, dio kanjona Cetine…

Nakon kratkog zadržavanja na vrhu slijedi spuštanje do Pl. skloništa Luda kuća – odmor, marenda

12:30h – povratak prema Omišu (ako nam vrijeme bude naklonjeno postoji mogućnosti obilaska i tvrđave Fortica s koje se pruža poseban pogled na Omiš)

Za više informacija zainteresirani se mogu javiti Vesni Žižić na mob. 0915839812

Vodiči izleta: Vesna Žižić i Manda Podrug

Izlet je srednje težak, hrana je iz ruksaka.

NAPOMENA: