February  2021

Vrijeme je za zimske radosti – Kupres, 4. veljače 2017.g.

Izlet na Kupres – 4.2.2017.g.

Već prema ustaljenoj tradiciji početak veljače rezerviran je za jednodnevni izlet na neko od skijališta u susjednoj nam BiH. Tako i ove godine PD Sveti Jure, Solin poziva na izlet na Kupres. Na izlet se ide u subotu, 4. veljače, okupljanje je ispred velikog Tommija u Solinu, a polazak autobusa prema Kupresu je u 6 sati.

Izlet je zamišljen kao planinarsko – rekreacijski, kako bi svatko dan na snijegu iskoristio prema vlastitim afinitetima – skijanje, sanjkanje, šetnja po snježnim padinama kupreških planina ili zimski uspon u sklopu kojeg će Nikola Jelinić održati edukativno – pokaznu vježbu:

– Vježba će se odnositi na korištenje štapova, cepina, dereza i krplji (zamke i karabineri su također poželjni) u zimskim uvjetima pa se mole zainteresirani za sudjelovanje na vježbi da sa sobom ponesu navedenu opremu (ili onoliko koliko imaju pa ćemo se izmjenjivati)

Za više informacija i rezervaciju mjesta u autobusu nazvati Vesnu Žižić (091 583 9812). Prijave najkasnije do srijede 1. veljače (ili do popunjenog kapaciteta autobusa)

VAŽNE NAPOMENE:

Obavezno sa sobom ponijeti važeće dokumente za prelazak granice kao i važeću planinarsku iskaznicu (plaćena članarina za 2017.g.)

Prisutni na izletu sudjeluju na vlastitu odgovornost te su dužni pridržavati se uputa vodiča.

Posebna napomena: