Izlet na Kamešnicu – nedjalja, 22.1.2017.g.
Izlet na Kamešnicu.

Dragi planinari,
Ljubitelji zime i snijega,ovaj vikend (22.01.2017.) odlučili smo ,ako nam vremenske prilike dozvole,pohoditi prostore planine Kamešnice. Vrhovi Kamešnice su pod snijegom i trenutno vladaju niske temperature .Nadajmo se kako će za vikend vremenska situacija biti povoljnija, što bi značilo mogućnost što bližeg prilaza snježnoj granici i prohod snježnim padinama u trajanju 2.5-3 sata,a zatim povratak.
Plan je krenuti u 6.00 sati ispred Tommya,usput popiti kavu i stići osobnim vozilima najmanje do Donjih Korita.
Ne treba ni spominjati da je uspon u takvim uvjetima uistinu težak i da treba ponijeti dobre kape ,rukavice, skijaške naočale, gležnjače … Pa lijepo nam budi!

