Umjesto na Cincaru završili smo na izvoru Sane
Sve rijeke teku od izvora prema ušću, samo Sana teče prema nama

Zaputila se tako ekipa u nedjelju, 19. lipnja na Cincar … i onda kreće opet ono ovogodišnje UMJESTO … Cincar smo samo vidjeli … izdaleka … a priča je da smo zbog kiše tugu ubijali janjetinom na Mliništima…..i kad smo tugu ubili, Bog nam pamet providija i sitili se našeg Lukija i njegovog poziva da obiđemo njegov kraj i rijeku Sanu…pa smo mi to “usput “i napravili… i nije nam žaj….

